Kolsis yazılım facebook sayfası Kolsis yazılım twitter sayfası
Kolsis yazılım projeleri
Eğitim KYS

Eğitim Kys( Eğitim Kurumları Yönetim Sistemi), bir yada birden fazla eğitim kurumlarının (anaokulu, okul, kolej, dershane, kurs, yayıncı, sınav merkezleri, yurt ve üniversite) hem kendi içinde hem de merkezi olarak kolay bir şekilde yönetilebildiği local (internet bağlantısı gerektirmeden) veya web tabanlı (internet üzerinden) çalışabilen bir sistemdir.

Sosyal Medya Takip Sistemi

Facebook, twitter, haber portalları ve bunun gibi ortak haber paylaşımları yapılabilen web sitelerinde, adınıza yapılmış olumlu ya da olumsuz haberleri, yorumları ve paylaşımları takip edebileceğiniz bir sistemdir.

İstenilirse sistem üzerinden bulunan paylaşımlara yorum yapılabilir.

Araç Takip Sistemi

GPS uyduları aracılığıyla, istenilen aracın harita üzerinde yerini tespit etmek için kullanılan bir sistemdir. Sistemin kullanım amaçları, araç konumlarının anlık bilgisi, müşteri ziyaretlerinin takibi, mesai saatlerinin kontrolü, araç ve sürücü performanslarının anazilizi gibi kontrolleri yapmaktır.

İş Takip Sistemi

İş ve personel çalışma analizi alabileceğiniz bir sistemdir. Personellerinizin çalıştığı programları ve projeleri zaman, hız ve maliyet hesabına göre analiz ederek işlerinizi doğru yönlendirmenize olanak sağlar. Yaptığınız işlerinizi daha kolay izleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Dijital Yoklama Sistemi

Eğitim kurumlarının öğrenci yoklama takibini yapabilecekleri bir sistemdir. Sistem üzerinde devamlı devamsız öğrencilerin bilgilerine erişilebilir aynı zamanda sms aracılığıyla veli bilgilendirilmesi yapılabilmektedir.

Yoklama takibinin yanı sıra, okula ait ders programı ve öğretmen ders atamaları gibi işlemler de yapılabilmektedir.

Toplu SMS Gönderim Sistemi

Sistem üzerinde kayıtlı olan yada farklı formatta external bir dosya üzerinde kayıtlı bulunan kişi bilgilerine erişilerek, toplu birşekilde sms gönderimi yapılmasını sağlayan bir sistemdir.

Sistemlerimizde yer alan sms gönderimi VERA TELEKOMÜNİKASYON BİLİŞİM SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. adı ve hesabına hizmet vermektedir.